Teknik Servis

Bebek Yaşam Arıza Destek

Ürünleriniz ile ilgili arıza ve tamir ihtiyaçları için aşağıdaki arıza bildirim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Konuyla ilgili teknik servis uzmanlarımız size hızlıca dönüş sağlayacaktır.Servis süreci, yetkili firmanın ürünü teslimi almasından itibaren başlar, posta süresi dikkate alınmaz.

Bebek YaşamÜrün ve hizmetlerimize güveniyoruz… Yasal garanti şartnamesi kapsamında Bebek Yaşam güvencesi ile almış olduğunuz BeSafe ve mima markalı ürünlerde kullanım ömrü boyunca bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.
Ürünleriniz ile ilgili arıza ve tamir sorunları için 'Arıza Bildirim Formu' nu doldurabilir, ya da iletişim kısmındaki mail adresi ile bize ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili teknik servis ekibimiz size hızlıca dönüş sağlayacaktır. Servis süreci, yetkili firmanın ürünü teslimi almasından itibaren başlar, posta süresi dikkate alınmaz.
Bebek Yaşam, BeSafe ve mima marka ürünlerin normal şartlardaki 2 yıllık yasal garanti süresini, kullanım kılavuzlarında belirtilen talimatlara uyulması durumunda "kullanım ömrü boyunca" uzatmış bulunmakta. Garanti kapsamına girmeyen durumlarda ise; ürün servis departmanımıza iletildikten sonra gerekli işlemler ve ödeme konusunda bilgi verilir, onayınız ile servis süreci başlar. UYARI: Normal kullanım süresi boyunca ürünlerde meydana gelen aşınma, uzun süreli kullanımdan dolayı renklerde ve materyallerde yaşanan yıpranma, tekstil problemleri ve tüketici kullanımından kaynaklanan hatalar garanti kapsamına girmez.
Ürün teknik servise ulaştıktan sonra, teknik servis sürecinin 5 iş gününden uzun sürmesi durumunda BeSafe marka oto koltuklarında ihtiyaç duyulan modele göre muadil bir ürün geçici olarak kullanımınıza verilir. (mima marka ürünlerde geçerli değildir.)
Aynı gün servis işlemlerinizin tamamlanmasını istemez misiniz? Bizleri teknik servis merkezimizde ziyaret ettiğinizde, uzman ekibimiz ürününüzün problemini çözerken, siz de keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Teknik servis sonrasında kullandığınız ürüne dair minikler için sürpriz hediyemiz ile sizleri uğurluyoruz.
Teknik Servis Departmanımız ile iletişime geçtikten sonra ürününüzü dilerseniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. UYARI: Anlaşmalı kargo firmamız haricinde yapılan gönderimlerin kargo ücreti gönderen kişiye yansıtılacaktır!
İstanbul il sınırları içerisinde haftalık teknik rutlar düzenlenmektedir. Anadolu Yakası için Çarşamba günleri/ Avrupa Yakası için ise Cuma günleri teknik servis aracımız 9:00 ile 17:00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese gelerek, mümkünse yerinde müdahale ile teknik servis ihtiyacınız giderilmektedir. Eğer yerinde çözümlenemeyecek bir teknik sorun söz konusu ise, ürün merkeze alınarak gerekli işlemler yapılmaktadır. UYARI: Merkeze alınan ürünün adrese teslimatı, Anadolu yakası için bir sonraki Çarşamba, Avrupa yakası için ise bir sonraki Cuma günü yapılacaktır.
Çocuğunuzun güvenli ve konforlu şekilde seyahat etme durumunun, kaldığı yerden devam etmesi için, uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen onarım süreci sonrası, belirtmiş olduğunuz tüm taleplerinizin karşılanıp karşılanmadığı kapsamlı kontrol ve test aşamasından geçtikten sonra tarafınıza teslim edilir.