Hakkımızda

Hakkımızda

Bebeğinize ve onun yaşamına dair her şey…

Önceliğimiz, Premium ürünleri, Premium hizmet kalitesiyle, iş ortaklarımıza ve tüketicilere ulaştırmaktır.
Bebek Yaşam Ailesi olarak; küçük bireylere ve modern ailelere gündelik hayatta yardım edecek yeni, eğlenceli ve güzel fikirlerden yola çıkarak hizmet sunuyoruz. Stil sahibi çocuklar ve annelerin güvenliğini uzmanlık alanı olarak belirlediğimiz Bebek Yaşam ailesinde, Premium ürünlerimizi, yüksek hizmet kalitesiyle iş ortaklarımıza ve siz değerli tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Bir diğer öncelikli hedefimiz; bebek sektöründeki konsept ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla tedarik etmek; bu ürünleri, tüketiciye de aynı kalite anlayışıyla ulaştırmaktır. Ailemizin tüm emektarları, tüm distribütörlerimiz, bayilerimiz ve ortaklarımızla güçlü bir sinerji yaratarak çalışıyoruz.
Müşterilerimizin neyi, nasıl ve ne zaman talep ettiğine odaklanmak bizler için çok önemli… Sağlıklı bir pazarlama programı geliştirmek için müşterilerimizle doğrudan iletişim kurarak, taleplerini en kısa sürede karşılamaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda ürünlerimize hak ettiği değeri vererek, bizimle çalışan müşterilerimizin olası tüm sorunlarıyla yakından ilgileniyor, mümkün olan en kısa sürede etkin çözümler üretiyoruz. Bu etkin çözüm odaklı yaklaşım bize en değerli sonucu sağlıyor: Müşteri memnuniyeti… Her müşterimize sanki tek müşterimizmiş gibi davranarak, onların özgün ürünlere ulaşmasını sağlayacak kalitede hizmetler sunuyoruz.

Tüm çabalarımız, stratejilerimizi ekip çalışmasına entegre etmek ve kaliteli ürünleri, verimli yöntemlerle müşterilerimize ulaştırmaktır. Bu hedefe odaklanan çalışanlarımız; ürün bilgisiyle donatılmış, çözüm odaklı ve inisiyatif sahibi bir takım ruhuyla çalışıyor. Ekiplerimizin her üyesi; güvenilirliği, üstün donanımı ve müşteriye karşı sorumluluk bilinciyle hareket ediyor.

Mevcut kalıpların dışına çıkmak için bireysel çalışmayı, takım ruhuyla destekliyoruz. Bu kapsamda hedef kitleye ulaşmak için reklam ve tanıtım faaliyetlerine de üst düzeyde önem veriyoruz. Ayrıca ürünler hakkında, müşterilerimizi doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendiriyoruz.


Bebek Yaşam

Bugünün iş ortamında maalesef maksimum satış yaparak minimum memnuniyet sağlanan bir ticari strateji uygulanıyor. Oysaki bu anlayışın sürdürülebilir olması, kesinlikle mümkün değil… Bebek Yaşam Ailesi olarak, siz değerli tüketicilerimize marka sadakatini, müşteri memnuniyetini ve güven duygusunu aynı anda, kaliteli hizmet anlayışıyla sağlamayı ilke edindik.

"İş hayatındaki can alıcı nokta, hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir. - George Eberhard"

Bebek Yaşam İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti. Ailesi...